Dijital Fabrika ● Dijital Medya ve Pazarlama Ajansı | Çözümler
479
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-479,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
 

Çözümler

Dijital Fabrika, sizi internette var edebilecek enstrümanları yönetmeyi çok iyi bilir.
ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) sayesinde, organik arama sonucu yapılan web sitesi ziyaretlerindeki dönüşüm oranının, reklam tıklamalarından yapılan ziyaretlere göre daha yüksek olduğunu biliyor musunuz?

TASARIM

Tasarım yalnızca kağıt veya dijital üzerinde bırakılan bir iz değil, bizce başarılı tasarım bir canlıdır, hisseder ve hissedilir. Markanızı dijital dünyada yaşatan, UX Akıllı Web Tasarımı, Grafik Tasarımı, Kurumsal Kimlik, Logo…

ONLINE REKLAM YÖNETİMİ

Arama motoru, içerik ağı ve sosyal medya için tasarlanan etkili reklamların, ilgili milyonlarca insanın bir anda ürün ve hizmetlerinizle tanışmasını sağlayabileceğini biliyor musunuz? Google, Youtube, Facebook, Instagram..

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Sosyal Medya Yönetimini sabah akşam gönderi yapmak zannediyorsanız yanılıyorsunuz, günümüzün en çok kullanılan dijital ortamı olan Sosyal Medya, işletmenize veya markanıza özel stratejik olarak yönetilmelidir.

STRATEJİK DANIŞMANLIK

İnternetin gücü ile işletmenizi veya markanızı geliştirmek için kullanılacak stratejik yöntemlerin belirlenmesi, dijital dönüşüm sürecinde yapılması gereken analiz, optimizasyon ve diğer değişkenler için size yol gösterir.

DİJİTAL PR ve İTİBAR YÖNETİMİ

Dijital dünyadaki itibarınızı temsil eden, siz veya markanız hakkında yazılmış makaleleri, blog yazılarını, basın bültenlerini, haberleri düzenli olarak araştırıyor, yayınlıyor, güncelliyor, takip ediyor ve raporluyoruz.

ANALİZ / RAPORLAMA

Var olan dijital kaynaklarınızı optimize etmek için önce veriler analiz edilir, analiz sonucuna göre eksikler belirlenir ve raporlanır, eksik  kaynaklar tamamlanır. Analiz ve raporlar bir proje için vazgeçilmez bir yol haritasıdır.

MOBİL UYGULAMA

Günlük hayatımızın büyük bir kısmında mobil cihazlarla etkileşim halindeyiz. Mobil artık yaşamın vazgeçilmez bir parçası oldu. Dijital Fabrika, hayatı ve işi kolaylaştırabilecek mobil çözümler konusunda araştırma,  geliştirme ve uygulama yapmaktadır.

İşinize internetin gücünü katmak için daha fazla beklemeyin, şimdi teklif alın!