Dijital Fabrika - Dijital Medya ve Online Pazarlama Ajansı | Çözümler
479
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-479,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
 

Çözümler

Dijital Fabrika, sizi internette var edebilecek enstrümanları yönetmeyi çok iyi bilir.
ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU

Markanızın fark edilebilmesi için göz önünde olması gerekir. SEO; Google, Yandex ve Bing gibi popüler arama motorlarında organik arama sonuçlarında web sitenizi zirveye taşıyıp, ürün ve hizmet arayan milyonlarca internet kullanıcısının gözü önünde olmanızı sağlar. Maliyeti en düşük ve geri dönüşü en yüksek dijital pazarlama stratejisidir.

TASARIM

Markanızın fark yaratması için etkileyici tasarımlara ihtiyacı vardır. Müşterilerin, sizinle ilk etkileşimi web siteniz, sosyal profiliniz veya reklamlarla gerçekleşir. Dijital Fabrika, Kurumsal Kimlik, Kullanıcı Deneyimi Odaklı Akıllı Web Tasarımı, Grafik ve Video Tasarımı gibi markanızın prestijine değer katan ve aklınıza gelen tüm dijital tasarım çözümlerini sunmaktadır.

ONLINE REKLAM YÖNETİMİ

Markanızın bilinirliğini arttırmak için çok iyi programlanmış bir reklam yönetimi gerekir. Bu da iyi bir analiz sonucu gerçekleşen stratejik planlama ve takiple mümkündür. Arama motoru, içerik ağı ve sosyal medya için tasarlanan etkili reklamlar, Google, Youtube, Facebook ve Instagram gibi ortamlarda ilgili milyonlarca insanın bir anda markanızla tanışmasını sağlayabilir.

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Sosyal Medya Yönetimini sabah akşam gönderi yapmak zannediyorsanız yanılıyorsunuz, günümüzün en çok kullanılan dijital ortamı olan Sosyal Medya, işletmenize veya markanıza özel stratejik olarak yönetilmelidir. Reklamların tamamen hedeflediğiniz kullanıcılara ulaşması ve düşük maliyeti ile en etkili dijital pazardır.

STRATEJİK DANIŞMANLIK

İnternetin gücü ile işletmenizi veya markanızı geliştirmek için kullanılacak stratejik yöntemlerin belirlenmesi, dijital dönüşüm sürecinde yapılması gereken analiz, optimizasyon ve diğer değişkenler için size yol gösterir.

DİJİTAL PR ve İTİBAR YÖNETİMİ

Dijital dünyadaki itibarınızı temsil eden, siz veya markanız hakkında yazılmış makaleleri, blog yazılarını, basın bültenlerini, haberleri düzenli olarak araştırıyor, yayınlıyor, güncelliyor, takip ediyor ve raporluyoruz.

ANALİZ / RAPORLAMA

Var olan dijital kaynaklarınızı optimize etmek için önce veriler analiz edilir, analiz sonucuna göre eksikler belirlenir ve raporlanır, eksik  kaynaklar tamamlanır. Analiz ve raporlar bir proje için vazgeçilmez bir yol haritasıdır.

MOBİL UYGULAMA

Günlük hayatımızın büyük bir kısmında mobil cihazlarla etkileşim halindeyiz. Mobil artık yaşamın vazgeçilmez bir parçası oldu. Dijital Fabrika, hayatı ve işi kolaylaştırabilecek mobil çözümler konusunda araştırma,  geliştirme ve uygulama yapmaktadır.

İşinize internetin gücünü katmak için daha fazla beklemeyin, şimdi teklif alın!