Dijital Fabrika - Dijital Medya ve Online Pazarlama Ajansı | Çözümler
479
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-479,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
 

Çözümler

Dijital Fabrika, sizi internette var edebilecek enstrümanları yönetmeyi çok iyi bilir.
STRATEJİK DANIŞMANLIK

İnternetin gücü ile işletmenizi veya markanızı geliştirmek için kullanılacak stratejik yöntemlerin belirlenmesi, dijital dönüşüm sürecinde yapılması gereken analiz, optimizasyon ve diğer değişkenler için size yol gösterir.

DİJİTAL PR ve İTİBAR YÖNETİMİ

Dijital dünyadaki itibarınızı temsil eden, siz veya markanız hakkında yazılmış makaleleri, blog yazılarını, basın bültenlerini, haberleri düzenli olarak araştırıyor, yayınlıyor, güncelliyor, takip ediyor ve raporluyoruz.

ANALİZ / RAPORLAMA

Var olan dijital kaynaklarınızı optimize etmek için önce veriler analiz edilir, analiz sonucuna göre eksikler belirlenir ve raporlanır, eksik  kaynaklar tamamlanır. Analiz ve raporlar bir proje için vazgeçilmez bir yol haritasıdır.

MOBİL UYGULAMA

Günlük hayatımızın büyük bir kısmında mobil cihazlarla etkileşim halindeyiz. Mobil artık yaşamın vazgeçilmez bir parçası oldu. Dijital Fabrika, hayatı ve işi kolaylaştırabilecek mobil çözümler konusunda araştırma,  geliştirme ve uygulama yapmaktadır.

İşinize internetin gücünü katmak için daha fazla beklemeyin, şimdi teklif alın!