Dijital Fabrika - Dijital Medya ve Online Pazarlama Ajansı | Dijital Fabrika
205
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-205,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
 

Dijital Fabrika

Markanızı dijital dünyada var edebilecek tüm çözümleri sunar...

Dijital Fabrika, dijital dünyada 10 yılı aşkın süredir hizmet veren ve markanızı dijital dünyada var edebilecek  tüm çözümleri en iyi biçimde sunan tecrübeli bir ekipten oluşmaktadır.

 

İşinize tam anlamıyla dijital güç katmak, marka bilinirliğinizi arttırmak ve rakiplerinizi geride bırakmak için, Akıllı Web Tasarımından, Arama Motoru Optimizasyonuna (SEO), Sosyal Medya Yönetiminden, UX Tasarım ve Dijital Reklamcılığa kadar tüm hizmetleri tek noktadan sunan bir dijital ajanstır.

Neden Dijital Fabrika?

Markanızı dijital dünyada var edebilecek tüm çözümleri sunar böylece entegre ve senkronize işleyen proje daha hızlı ve etkili ilerler.

 

Dijital Pazarlama konusunda rakiplerinizle çalışmaz.

 

Sizi ajansa mecbur bırakmaz, dijital hesaplarınızın yönetim yetkisini alır fakat sahipliği size bırakır, kontrol sizde olduğundan memnun kalmadığınız da çalışmak zorunda kalmaz ve projenize hiç hız kesmeden kaldığı yerden devam edebilirsiniz.

 

Dijital Fabrika, bilgi ve tecrübesine güvenir, şeffaf ve net davranır, teknik terimlerle kafanızı karıştırmaz. analiz eder, tasarlar, uygular, yönetir ve raporlar. İşletmenizin gelişimi için sizinle birlikte bir parçanız gibi çalışır.

 

Yüzlerce müşterisi yoktur, sayılı müşterisine en verimli olabilecek şekilde hizmet eder.

Nasıl Yapıyoruz?

Analiz

Daha sizinle tanıştığımız zaman başlar. Önce işinizi ve sektörünüzü anlar, sonra var olan dijital kaynaklarınızı tespit ederiz. Aldığımız bilgilerle çeşitli araçlar kullanarak derin analiz yaparız.

Tasarım

Analizde elde edilen veriler tasarım sürecini başlatır. Dijital mecrayı en verimli biçimde kullanmak için proje tasarlanır ve dijital dönüşüm başlar.

Optimizasyon

Dijital kaynaklarınızın, değiştirilmesi ve geliştirilmesi gereken noktaları, analiz sonucuna göre optimize edilir, eksik kaynaklar tamamlanır.

Reklam ve Raporlama

Diğer süreçlerden sonra, SEO, SEM, İçerik Ağı ve Sosyal Medya gibi belirlenen dijital mecralarda harekete geçilir ve sonuçlar raporlanır.

Müşterilerimiz Ne Diyor?

Ekibimiz

iscan
Serkan İŞCAN
Kurucu
p-iscan
Pınar İŞCAN
M. Yöneticisi
etasci
Emre Taşcı
SEO & SEM
dah
Alp Haskırış
Grafik Tasarım
betul-d
Betül Doda
Web Yazılım